ПоддержатьУкраїнська

В Україні збільшилась кількість випадків торгівлі людьми

StopCor
StopCor

StopCor

В Україні збільшилась кількість випадків торгівлі людьми

У Нацполіції оголосили невтішну статистику – кількість злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми, значно зросла. У 2017 році більш як 200 людей, серед яких малолітні діти, опинилися під загрозою експлуатації.

Новину передає "Преса України".

У Нацполіції відзначили, що за дев'ять місяців 2017 року зафіксовано 263 злочини, пов'язані з торгівлею людьми. Крім того,281 українець постраждав через незаконну діяльність злочинців. Ця кількість втричі перевищує показник 2016 року. Серед потерпілих 156 жінок, 106 чоловіків, а також 9 неповнолітніх дітей та 10 дітей віком до 14 років.

У департаменті комунікації Нацполіції додали, що у 120 кримінальних провадженнях вже повідомлено про підозри. Крім того, у 107 кримінальних провадженнях завершили досудове розслідування. Ще 3 кримінальні провадження направили до суду. Вони стосуються представників банд, які базувались у Дніпропетровській, Донецькій та Закарпатській областях.

За словами українських правоохоронців, все частіше торгівля людьми має на мету трудову експлуатацію. Йдеться про роботи на угіддях, будівництві чи примусове жебракування. Зазвичай жертвами стають люди, які погоджуються на сумнівні умови праці.

Другие новости