ПоддержатьУкраїнська

В Україну не впустили російського «журналіста» та «письменницю»

StopCor
StopCor

StopCor

В Україну не впустили російського «журналіста» та «письменницю»

Українські прикордонники повідомили, що відмовили ще двом громадянам Росії — пропагандистам, які представилися письменником і журналістом, — в перетині державного кордону України та заборонили в'їзд на 3 роки.

Учора під час оформлення рейсу «Мінськ-Київ» прикордонники виявили серед пасажирів російського письменника та журналіста. Житель Санкт-Петербурга 1986 року народження прилетів в Україну вести лекції про копірайтинг та пошук натхнення. Але факт, що цей пасажир «шукав натхнення» в окупованому Криму, куди їздив незаконно, не дав йому змоги підзаробити на лекціях у Києві.

Тим самим рейсом, з тією ж метою, на запрошення тієї ж організації в Київ прилетіла також москвичка 1983 року народження. Росіянка забезпечує комунікацію групи компаній, які ведуть діяльність на тимчасово окупованому Кримському півострові. А на своєму профілі росіянка викладає фото із заходів, організованих російськими силовиками, із забороненою в Україні атрибутикою та зі зброєю. Цій мандрівниці теж не вийшло потрапити на лекції в Київ.

Обидвом росіянам відмовили у перетині державного кордону України та проставили заборону в’їзду в нашу країну на 3 роки. Вони зворотнім рейсом відлетіли у Мінськ, передає ДПСУ.

Другие новости