ПоддержатьУкраїнська

Верховний суд поставив крапку в справі про "скасування" Томосу української церкви

StopCor
StopCor

StopCor

Верховний суд поставив крапку в справі про 'скасування' Томосу української церкви

Для противників незалежності від Москви української церкви сьогодні настали чорні дні. Провалилася спроба скасувати Постанову Ради від 19.04.2018 р. № 2410-VIII "Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної церкви в Україні".

Верховний суд України закрив провадження за позовом релігійних організацій, що стосується скасування звернення Петра Порошенка до Вселенського патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію для української православної церкви. Про це повідомляє "Діалог.UA".

Відповідна інформація була опублікована на офіційному порталі Судової влади України у четвер, 25 квітня.

Верховний суд поставив крапку в справі про ''скасування'' Томосу української церкви

"Суд дійшов до висновку, що воно (провадження – ред.) не має ознак справи адміністративної юрисдикції", – йдеться в повідомленні.

Водночас становлення української православної церкви проходить в найскладніших умовах на територіях, захоплених російським агресором. Так, в Сімферополі російська влада відбирає у ПЦУ кафедральний собор, а в самопроголошеній "ДНР" окупанти напередодні Великодня вирішили забрати церкву ПЦУ у вірян і віддати в розпорядження Московського патріархату.

Другие новости