ПоддержатьУкраїнська

ВГО «Стоп корупції» вітає команду юристів з їхнім професійним святом!

StopCor
StopCor

StopCor

ВГО «Стоп корупції» вітає команду юристів з їхнім професійним святом!

Всеукраїнська громадська організація «Стоп корупції» всім колективом разом із головою правління Ігорем Бондарчуком та координатором Романом Бочкалою вітає представників юридичного відділу з їхнім професійним святом!

 Фото: СтопКор

Бажаємо легкого та безперешкодного шляху юридичними кар'єрними сходами, нехай справедлива Феміда завжди підказує, як розв'язати питання. Удачі й успіхів в юриспруденції, процвітання і щастя в круговерті цікавих подій життя.

«Юридичний напрям – один із ключових для нашої організації», – підкреслює Роман Бочкала.

«Ми пишаємось нашим координатором та куратором юридичного блоку Богданом Хмельницьким, який є також досвідченим адвокатом. Ми пишаємось роботою голови юридичного відділу Роксолани Арійончик, яка спільно зі своєю командою виграла більш ніж 200 судових справ за останні 2 роки», – наголошує Ігор Бондарчук.

 Богдан Хмельницький Фото: СтопКор

Варто зауважити, що юридичний департамент організації за 2020 рік отримав 78 перемог в суді – це і цивільний, і кримінальний процес. Відстоювали інтереси громадян та організації в цілому.

Зазначимо, лише за 2019 рік ГО «Стоп корупції» виграла 156 реальних судових справ. Одна з них (вперше в Україні) – вирок за статтею 171 ККУ про перешкоджання журналістській діяльності.

Загалом, за зверненнями юридичного департаменту було зареєстровано більш як 700 кримінальних проваджень. Ці провадження були порушені поліцією, прокуратурою, СБУ, НАБУ та ДБР. Також частина кримінальних проваджень була поновлена, оскільки були постанови про їхнє закриття.

 Керівниця юридичного департаменту ''Стоп корупції''

Крім того, за ці два роки було отримано близько 80 тисяч звернень від громадян – як усних, так і письмових.

Завдяки наполегливій роботі ГО «Стоп корупції», зокрема юридичного відділу, вдалось допомогти ліквідатору ЧАЕС, колишньому міліціонеру, отримати пільги, на які він мав право.

Ще одна яскрава перемога – звільнення з посади відомої корупціонерки Ольги Трофімцевої.

У цьому році також за підтримки юридичного департаменту на Дніпропетровщині активісти виграли суд проти мера, яка незаконно оголосила про тендер.

Другие новости