ПоддержатьУкраїнська

Від початку доби на Донбасі зберігається "тиша"

Владимир Садыков
Владимир Садыков

Редактор ленты новостей

Від початку доби на Донбасі зберігається 'тиша'

У суботу 25 грудня з початку доби на Донбасі в районі проведення ООС окупаційні війська РФ жодного разу не порушили "тишу". Наші військовики продовжують контролювати ситуацію.

 На Донбасі зберігається тиша Фото: Штаб ОО

Про це повідомляє пресслужба ООС.

"Від початку доби з боку збройних формувань Російської Федерації порушень режиму припинення вогню не зафіксовано", - розповіли у штабі.

Зазначається, що військові продовжують виконувати завдання з відсічі і стримування збройної агресії з боку РФ.

Читайте також інші схожі новини:

  • Керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов повідомив, що Росія готує напад на схід та південь України на початку 2022 року.
  • США та низка країн Європи повідомили, що зафіксували незвичайні переміщення техніки на західному фланзі Росії. Також у соцмережах можна було побачити відео з рухом російських ешелонів техніки із півдня на захід країни.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Росія своїми військами біля українських кордонів загострює ситуацію в регіоні, щоб мати перевагу за столом переговорів.
  • Експерт Національного інституту стратегічних досліджень вважає, що війна з Росією — цілком імовірний варіант розвитку подій. Єдиний вихід для України у такій ситуації — заручитися підтримкою союзників. Інакше доведеться "готуватися до найгіршого".
  • Днями секретар Ради безпеки Російської Федерації Микола Патрушев в інтерв’ю російському ЗМІ заявив, що в Україні “може щось статися” і “українці будуть мільйонами тікати”.

Другие новости