ПоддержатьУкраїнська

Від початку року прикордонники ліквідували 2 канали торгівлі людьми

StopCor
StopCor

StopCor

Від початку року прикордонники ліквідували 2 канали торгівлі людьми

Як зазначають у Держприкордонслужбі України, вже від початку 2017 року було знешкоджено 2 канали торгівлі українцями. Зловмисники намагалися відправити за кордон – до Туреччини та Китайської Народної Республіки – чотирьох жінок, яких планували залучити у сферу ескорт послуг.

Інформацію надали на урядовому порталі.

Українські правоохоронці продовжують боротися проти торгівлі людьми. Упродовж двох місяців 2017 року вже було ліквідовано 2 механізми незаконного вивезення й продажу громадян України в іноземні країни.

"За минулий рік прикордонники спільно з іншими спецслужбами припинили діяльність 11 каналів торгівлі українцями та викрили 8 злочинних організацій, у складі яких було 17 осіб. Крім того, було затримано ще 12 людей, причетних до цієї незаконної діяльності. Відповідно до цього, правоохоронці відкрили 16 кримінальних справ за статтею 149 ККУ. Загалом у 2016 році не допустили вивезенню за кордон 27 потенційних жертв торгівлі людьми", – йдеться у повідомленні.

За словами співробітників Держприкордонслужби, найбільш поширеними видами торгівлі людьми є трудова, зокрема жебрацтво, та сексуальна експлуатація. Злочинні канали здебільшого постачають жертв в ОАЕ, Туреччину, РФ, Китай та країни ЄС.

Слід наголосити, що даними Міжнародної організації з міграції, за період незалежності від торгівлі людьми постраждало більше, ніж 160 тисяч українців.

Раніше повідомлялося, що в Донецькій області поліцейські спільно з прокурорами ліквідували канал продажу людей в Ізраїль.

Другие новости