ПоддержатьУкраїнська

Відрізала голову своїй 13-річній дочці: суд на Харківщині визнав жінку неосудною 

StopCor
StopCor

StopCor

Відрізала голову своїй 13-річній дочці: суд на Харківщині визнав жінку неосудною 

Дергачівський районний суд визнав неосудною жінку, яка у квітні на Харківщині ходила оголеною з пакетом, в якому знайшли відрізану голову її 13-річної доньки. 

 Фото: УНН

Про це пише УНН з посиланням на прессекретаря прокурора Харківської області Дмитра Чубенка.

“Згідно з висновком судово-психіатричного експерта, підозрювана особа у період інкримінованого ій діяння страждала і в теперішній час страждає на хронічне психічне захворювання, що позбавляло підозрювану можливості усвідомлювати свої дії і керувати ними у період часу, що відноситься до інкримінованого діяння.

У зв'язку з неосудністю особи, 23 вересня ухвалою Дергачівського районного суду задоволено клопотання прокурора про застосування примусових медичних заходів у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу з суворим наглядом”, - сказав Дмитро Чубенко.

Він зазначив, що до закінчення строку на апеляційне оскарження, на 30 днів, жінці залишили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави у Харківському слідчому ізоляторі.

“Тобто, підозрювана після сплину строків на апеляційне оскарження направляється на примусове лікування. Під час досудового розслідування проведено більше 30 експертних досліджень, у тому числі імунологічних, цитологічних, судово-медичних, криміналістичних, досліджень ДНК профілю, психіатрична експертиза, тощо. За результатами досудового розслідування даних про причетність інших осіб до цього злочину не встановлено”, - додав Дмитро Чубенко.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у столиці п’яний чоловік в автобусі поранив двох людей ножем.

Другие новости

Нардеп Дубинский избит в СИЗО

Нардеп Дубинский избит в СИЗО

СМИ установили, что в полицию действительно поступило заявление об избиении, однако правоохранителей пока "не допускают"