ПоддержатьУкраїнська

Війна за землю: в Кіровоградській області між селянами, бійцями "Донбасу" і поліцією відбулися серйозні зіткнення

StopCor
StopCor

StopCor

Війна за землю: в Кіровоградській області між селянами, бійцями 'Донбасу' і поліцією відбулися серйозні зіткнення

27 червня в селі Бережинка Кіровоградської області між поліцією, місцевими жителями та бійцями батальйону "Донбас" сталася бійка на тлі конфліктної ситуації навколо агропідприємства "Нива-2010".

За даними ЗМІ, з'явилися в селі 200 представників Національної гвардії та спецпідрозділу поліції без пояснень почали проводити арешти й бити ветеранів і селян. Постраждали близько 20 осіб, передає "Діалог.UA".

Війна за землю: в Кіровоградській області між селянами, бійцями ''Донбасу'' і поліцією відбулися серйозні зіткнення

Бійців "Донбасу", які стали на бік селян, намагалися посадити в автозаки, наділи наручники і збиралися вивезти в Умань. Однак місцеві жителі заблокували автобус на заправці, в результаті поліція відпустила затриманих.

Керівник ГУ ПП в області Сергій Кондрашенко на своїй сторінці в соцмережі заявив, що силовики прибули в Бережинку для захисту інтересів місцевого населення. Конфлікт розгорівся після того, як фермер в селі випадково дізнався, що він більше не власник свого господарства. Він нібито подарував свій бізнес невідомій людині, а та протягом декількох днів провела операцію купівлі-продажу.

Війна за землю: в Кіровоградській області між селянами, бійцями ''Донбасу'' і поліцією відбулися серйозні зіткнення

Фермер подав заяву в усі інстанції, але прокуратура області шокувала результатом – підпис під документом дарування, за її висновками, виявилася справжньою.

У Київському інституті судової експертизи результати аналізу документів були кардинально протилежними. Після тривалого розгляду новий "господар" спробував захопити бізнес, але місцеві жителі стали на захист фермера.

Раніше повідомлялося, що на хабарі в тисячу доларів "погорів" заступник прокурора Кіровоградської області.

Другие новости