ПоддержатьУкраїнська

Викривачі корупції стануть популярними блогерами

StopCor
StopCor

StopCor

Викривачі корупції стануть популярними блогерами

Розвиток антикорупційних медіа та використання цифрових майданчиків для допомоги постраждалим від хабарників людям – ключові тренди нового 2020 року. Про це розповів голова правління ГО "Стоп корупції" Ігор Бондарчук.

"Ми намагаємось іти в ногу з технічним прогресом, і тому практично кожен з правозахисників стає блогером. Вони стануть "зірками", які покликані допомагати людям. Тобто це формат максимальної демонстрації тих проблем, з якими зіштовхуються громадяни", – зазначає пан Ігор.

https://www.youtube.com/watch?v=oG3uRbEHPxo&t=1211s

Щодня на гарячу лінію "СтопКору" надходять десятки телефонних дзвінків і сотні повідомлень, у яких люди інформують про неправомірні дії посадовців та інші проблеми. Зі свого боку громадська організація допомагає своїм досвідом і професіоналізмом, набутим за роки.

 ''Кожен з правозахисників має стати блогером'', - Ігор Бондарчук

"Тому, популяризуючи ідею викриття корупційних злочинів, будемо демонструвати всьому суспільству, як і для чого це потрібно робити. Оскільки ми – ГО "Стоп корупції" – це не тільки правозахист, але й допомога іншим", – резюмує голова правління організації.

Другие новости