ПоддержатьУкраїнська

"Тварини у зоопарку – не наш профіль, надивились у Раді", – редактор про роботу інформаційного порталу

StopCor
StopCor

StopCor

'Тварини у зоопарку – не наш профіль, надивились у Раді', – редактор про роботу інформаційного порталу

Нові спецпроєкти, гучні розслідування та розширення присутності на цифрових майданчиках – у 2019-му антикорупційна журналістика здійснила справжній медіапрорив. Вийшов на новий інформаційний щабель і "СтопКор": нещодавно завершено адаптацію нашого сайту російською та англійською мовою. Про це повідомила редактор інформаційного порталу Марина Супрун.

https://www.youtube.com/watch?v=oG3uRbEHPxo&t=894s

Діджитал-команда "СтопКору" минулого року теж зросла. Наразі у редакції сайту працює вже 11 журналістів, а щоденна кількість новин за рік підскочила з 20 до понад 80.

"Якщо когось цікавить робота редактора, або він цікавиться Інтернет-журналістикою чи просто пресою, то треба розуміти, що доведеться "вкалувати". На цих речах "хайпу" не зробиш, це просто постійна робота", – пояснює редактор порталу.

 ''Серед вузькопрофільних видань сайт СтопКору є лідером'', - редактор Марина Супрун

За словами Марини, трафік значно зріс завдяки кільком факторам: збільшенню колективу редакції, збільшенню кількості новин, а також покращенню візуального та контекстного наповнення сайту.

Так, у 2019-му змінився дизайн сайту "СтопКору", поліпшилась його презентація. Крім цього, у свій вільний час дівчина зустрічалась і спілкувалась із досить відомими у вузьких колах людьми – директорами, головними редакторами аналогічних видань.

"Я скажу так: серед вузькопрофільних видань ми є лідерами. Почали з висвітлення корупції та поступово зростаємо до рівня повноцінного інформаційного порталу, інформаційної агенції. Оскільки ми маємо не тільки корупційні новини та наші ексклюзиви, а так само новини України, світу, політики – абсолютно про все, крім "зірок" шоу-бізнесу. А також окрім тварини у зоопарку – теж не наш профіль, бо ми на них у Раді надивились", – жартує журналістка.

Другие новости