ПоддержатьУкраїнська

Він у кар'єрі, вона у прокуратурі - донька піщаного нелегала розповіла про бізнес батька (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Він у кар'єрі, вона у прокуратурі - донька піщаного нелегала розповіла про бізнес батька (відео)

Прокурор Броварської місцевої прокуратури Карина Кадирова зізналася, що куратор точки незаконного видобутку піску у Зазим’ї Броварського району Артур Кадиров - її батько. Правоохорониця додала, що відношення до його діяльності не має і з ним з 18 років не проживає. Про це жінка повідомила активістам «Стоп корупції» під час спілкування.

https://www.facebook.com/stopcor.ua/videos/287910035358310/

«Карина Кадирова виправдовувалась, що не прикриває незаконну діяльність батька», - розповіли у «СтопКорі».

Додамо, що фірма, яка працює на ділянці у Зазим’ї – «ЕкоЗемБуд». Створена усього півроку тому, тобто напередодні початку робіт. Цікавий збіг. А ось іще один. Засновник – Артур Кадиров. У місцевій прокуратурі працює Каміла Артурівна Кадирова.

Денис Радійчук, заступник керівника Броварської місцевої прокуратури, запевнив журналістів «СтопКору», що вперше чує про цю ситуацію.

«Це її батько, напевно. Спілкуюсь з колегами тільки по роботі, не знаю про родинні зв’язки. Але якщо це виявиться правдою, нехай перевіряють, будуть вживатися необхідні заходи», - додав він.

Зазначимо, що обсяги нелегального піщаного бізнесу, який розгорнули у селі Зазим’я на Київщині в травні цього року, вражають. За підрахунками ГО «Стоп Корупції», за цей час браконьєри намили майже 100 тисяч тонн, тобто при вартості 100 гривень за кожну тонну йдеться про десятки мільйонів гривень незаконного прибутку.

Другие новости