ПоддержатьУкраїнська

Вирішила прославитись: учениця із Запоріжжя виклала в Мережу відео, на якому лупцює дівчину

StopCor
StopCor

StopCor

Вирішила прославитись: учениця із Запоріжжя виклала в Мережу відео, на якому лупцює дівчину

У Запоріжжі одна з учениць ПТУ, очевидно, вирішила прославитись у соцмережах. Вона жорстоко побила дівчину, а відео події виклала у себе у соцмережі.

За даними запорізьких ЗМІ, у місті відбулась бійка. Учениця ПТУ №31 напала на дівчину та побила її. Після скоєного вона опублікувала на своїй сторінці у соцмережі відео, яке, очевидно, зняли знайомі зловмисниці.

На кадрах видно як дівчина б’є жертву по голові, валить її на землю та хапає за волосся. Причина конфлікту невідома. Також невідомо, чи взялись за цю справу правоохоронці.

Нагадаємо, цьогоріч ВРУ дала добро на притягнення до відповідальності за булінг у школах. За таке правопорушення передбачений штраф від 20 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Якщо правопорушення повториться 0 від 100 до 200 неоподаткованих мінімумів. За булінг також можуть покарати й вчителів. Якщо вони приховуватимуть факти булінгу, заплатять штраф у розмірі від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів.

Як відомо, Україна є одним із лідерів серед країн, де поширене підліткове насильство. Відповідний рейтинг складає Всесвітня організація охорони здоров’я.

https://youtu.be/brf2e-prBxY

Другие новости