ПоддержатьУкраїнська

"Вирішили обдурити всіх": як живе родина вбивці 11-річної Даринки Лук'яненко після арешту сина

StopCor
StopCor

StopCor

'Вирішили обдурити всіх': як живе родина вбивці 11-річної Даринки Лук'яненко після арешту сина

У сім'ї Даринки Лук'яненко впевнені, що батьки Тарасова знали про те, що це саме Микола скоїв злочин. Сім'я вбивці сховалася у себе в будинку і ні з ким не спілкується, а також перестала торгувати на ринку. 

 Даша Лук'яненко

Батьків вбивці 11-річної Даші Лук'яненко з Одеської області люди вигнали з ринку, де вони працювали. Рідні Даші підозрюють, що батьки Миколи Тарасова були в курсі, що саме він скоїв цей страшний злочин, і могли допомагати йому приховати сліди. Інформацію повідомляє OBOZREVATEL.

Тарасови хотіли всіх обдурити

В маленькому селі Іванівка Одеської області, де 13 червня серед білого дня зникла 11-річна Даша Лук'яненка, нині потихеньку пристрасті вляглися. Як розповів виданню OBOZREVATEL тато Даші, Сергій Лук'яненко, батьки Тарасова сховалися у своєму будинку.

"Ми живемо в одному селі, але намагаємося з ними не перетинатися. Вони сховалися у своєму будинку, сидять там", – говорить він.

 Сім'я Даші Лук'яненко

На місцевому ринку торгова точка сім'ї Лук'яненків розташована прямо навпроти кіоску сім'ї Тарасових.

"Ми знали їх років п'ять, а може і більше. Спілкувалися в основному по роботі. Тому що це люди дуже замкнуті, вони завжди були самі по собі. Даша Миколу Тарасова теж знала, тому що і вона до нас приходила, і він тут торгував. Але останнім часом його не було тут видно. Не знаю чому, сім'я ж дуже відлюдькувата", – згадує батько дівчинки.

Зараз люди вигнали з ринку Тарасових, хоча вони й намагалися сюди повернутися.

"Вони вирішили перехитрити всіх: найняли сюди чоловіка, оформили на нього документи, нібито це він сам тут торгує. Але одного разу той напився і в усьому зізнався. Тому і йому тут не дали працювати", – говорить Сергій.

Вночі брали упаковку оцту

У сім'ї Даші Лук'яненко впевнені, що батьки Тарасова знали про те, що це саме Микола скоїв злочин.

"Інакше навіщо під час пошуків вони вночі приходили на ринок, перелізли через паркан і взяли у себе в контейнері упаковку оцту. Щоб з його допомогою відмивати сліди крові в будинку. Якби вони брали його для заготовок, то досить взяти пляшку, потім ще одну. Навіщо серед ночі раптом знадобилася упаковка?" – розповідає Сергій.

 Кіоск Тарасових на місцевому ринку

За словами тата Даші, в Іванівці зараз настрої людей вляглися. Хоч до Тарасових і негативно ставляться, але деякі жителі вже навіть прощають їх. Нібито Тарасови вже пройшли детектор брехні та довели, що невинні.

Даша співала і мріяла стати відомою

Тато жорстоко вбитої дівчинки розповідає, що його дочка завжди мріяла стати відомою.

"Ще в музичній школі вона записалася на танці, потім перевелася у свою школу. У неї там була акробатика, вона на місток вставала, шпагат робила. Ми завжди переживали, щоб вона собі не зашкодила. А ще вона співала", – каже Сергій.

''Вирішили обдурити всіх'': як живе родина вбивці 11-річної Даринки Лук'яненко після арешту сина

Друзі та рідні дівчинки також викладають кліпи, де вона співає і танцює. Багато хто так і не може змиритися з тим, що її більше немає.

Другие новости