ПоддержатьУкраїнська

ВНЗ України не можуть функціонувати через брак коштів на опалення

StopCor
StopCor

StopCor

ВНЗ України не можуть функціонувати через брак коштів на опалення

Єгор Фірсов назвав неприпустимим той факт, що КНУ, перевів студентів за дистанційну форму навчання. За його словами, Ахметова треба "винести з країни" через те, що виші не можуть платити за опалення.

Про це депутат написав на своїй сторінці у соцмережі. Новину передає "Преса України".

Народний депутат України Єгор Фірсов підтвердив інформацію про те, що Київський університет імені Шевченка припинив стаціонарний навчальний процес. До весни студенти навчатимуться дистанційно. Про це, за його слова, заявили самі студенти. Депутат також озвучив причину, через яку ВНЗ пішов на такий крок.

"Студентів КНУ перевели на дистанційне навчання до весни, оскільки у ВНЗ немає коштів на опалення та електроенергію", – заявив він.

Також стало відомо, що не лише КНУ не може платити за опалення.

"Виявилося, що це стосується багатьох ВНЗ в різних регіонах України. Ось це – реальна, абсолютна зрада, ганьба і просто трагедія. Я зараз не буду писати, що навіть у важкі дев'яності такого не було і що це один з кращих ВНЗ в Україні", – наголосив депутат.

За словами координатора політсили "Альтернатива", винуватцем цього є бізнесмен Рінат Ахметов, зокрема схема Роттердам +. Він нагадав, що закупівля вугілля в Україні відбувається за непрозорою формулою. В результаті тарифи в країні різко піднялися.

Фірсов особливо наголосив, що у разі підтвердження того, що через схеми української влади з СКМ виші не працюють,  то "і НКРЕКП, і ДТЕК, і самого Ахметова треба виносити з країни". Підсумовуючи депутат зауважив, що в кінці тижня це питання буде підняте в уряді. За його словами, міністр енергетики Ігор Насалик та міністр освіти Лілія Гриневич мусять відповісти на запитання, як взагалі це могло статися.

Другие новости