ПоддержатьУкраїнська

Восьмирічна дівчинка з Бразилії запевняє, що відкрила 18 астероїдів – вчені перевірять

StopCor
StopCor

StopCor

Восьмирічна дівчинка з Бразилії запевняє, що відкрила 18 астероїдів – вчені перевірять

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ScienceAlert.

«Я дам їм імена бразильських вчених або членів моєї сім'ї, як моя мама чи тато», - сказала дівчинка, заявивши, що вже знайшла дла NASA 18 астероїдів.

Якщо її знахідки будуть підтверджені, що може зайняти кілька років, Олівейра стане наймолодшою ​​людиною у світі, яка офіційно відкрила астероїд, побивши рекорд 18-річного італійця Луїджі Санніно.

Ніколь шукає астероїди в межах програми «Мисливці за астероїдами», яку створило NASA для молодих громадянських вчених. Науковцям надають спеціальні програми, з якими вони можуть самостійно вивчати космос.

За словами вчителя дівчинки з астрономії Геліомарціо Родрігес Морейра, «вона відразу помічає точки на зображеннях, схожі на астероїди, і часто підказує однокласникам, коли вони не впевнені, що насправді їх знайшли. Найголовніше, що вона ділиться своїми знаннями з іншими дітьми. Вона сприяє поширенню науки».

Ніколь мріє стати аерокосмічною інженеркою.

На своєму YouTube- каналі дівчинка брала інтерв’ю у впливових науковців, наприклад, у бразильського астронома Дуйлія де Мелло.

Торік Ніколь зустрічалася з міністром науки Бразилії, а також із астронавтом Маркосом Понтесом — єдиним бразильцем, який побував у космосі.

Джерело: Укрінформ

Другие новости