ПоддержатьУкраїнська

ВРУ прийняла важливий закон для учасників ООС

StopCor
StopCor

StopCor

ВРУ прийняла важливий закон для учасників ООС

ВРУ підтримала поширення пільг учасників АТО на учасників ООС. Стало відомо, які привілеї матимуть українські військовослужбовці, які беруть участь у новому форматі операції на сході України.

Новину передає "Преса України".

Народні депутати України більшістю проголосувала за прийняття законопроекту №8293, який передбачає поширення пільг учасникам АТО на учасників ООС. Свій голос "за" віддали 229 депутатів.

Це означає, що учасники ООС отримуватимуть пенсії на рівні з військовослужбовцями строкової служби. Крім того, для них діятимуть податкові та митні пільги, які передбачені для учасників АТО.

Новий законопроект також передбачає збереження пільг на оплату військового збору з доходів у вигляді грошового забезпечення співробітників правоохоронних органів і військовослужбовців-учасників ООС.

Законопроект розглядає звільнення від ПДВ на операції з ввезення на митну територію України спецзасобів, таких як шоломи та їх компоненти, тканини для виготовлення бронежилетів, ліки та інше. Мова йде про період проведення ООС.

Нагадаємо, 30 квітня поточного року в Україні завершилась АТО та стартувала ООС.  Зміна формату операції передбачена законом про реінтеграцію Донбасу.

Другие новости