ПоддержатьУкраїнська

Взимку 4 млн українців потребуватимуть гуманітарної допомоги

StopCor
StopCor

StopCor

Взимку 4 млн українців потребуватимуть гуманітарної допомоги

В ООН попередили, що настанням холодної пори року мільйони українців опиняться у скрутних умовах. Тому гуманітарну допомогу у райони кризової ситуації необхідно передавати вже.

Новину повідомляє "Преса України".

За даними Організації Об'єднаних Націй, приблизно 4 мільйони людей по всій Україні потребують допомоги. Зокрема, це люди, які живуть на сході країни, де четвертий рік триває війна.

"За чотири роки холодної війни в Україні загинуло близько 10 тисяч людей. Ще понад 23500 – поранені. На сьогодні ми не маємо жодної резолюції, яка б заморозила конфлікт між київським урядом і російськими повстанцями на сході України", - йдеться у заяві організації.

Як результат, мільйони людей, які живуть у зонах, де відбуваються військові дії, потребують їжі, води, медичних послуг, притулку, та безпеки. Особливо у зимовий період.

Йенс Лерке, представник Управління ООН з координації гуманітарних питань, зауважив, що більшість людей, які потребують допомоги, живуть у підконтрольних повстанцям районах.

"Наслідком кризи в Україні, як ми вважаємо, є те, що 1,2 млн людей не забезпечені їжею. Це нас дуже хвилює. Крім того, близько 600 тисяч людей не можуть отримати пенсії, а це критично в їхньому становищі", - прокоментував Лерке.

Він також попередив, що цієї зими організації не зможуть надати гуманітарну допомогу мільйонам українцям. Він підсумував, що ООН отримала лише 26% з $200 млн, передбачених для гуманітарної допомоги Україні.

Другие новости