ПоддержатьУкраїнська

З МОЗУ у крісло ректора: у Супрун призначили колишню працівницю в.о. керівника ОНМедУ

StopCor
StopCor

StopCor

З МОЗУ у крісло ректора: у Супрун призначили колишню працівницю в.о. керівника ОНМедУ

МОЗ України визнало свою колишню працівницю Владлену Дубініну як в.о. ректора ОНМедУ. Відповідний наказ підписали у міністерстві 7 вересня. Про це йдеться на Фейсбуці відомства.

З МОЗУ у крісло ректора: у Супрун призначили колишню працівницю в.о. керівника ОНМедУ

Усі документи Одеського медуніверситету Державна казначейська служба прийматиме виключно за підписом Владлени Дубініної.

«Обрання» Юрія Сухіна в.о. ректора Одеського медуніверситету було вчинено з порушенням законодавства. МОЗ України подало заяву про вчинення злочину державними реєстраторами, які незаконним шляхом без відповідного рішення МОЗ України внесли дані до ЄДР про нібито керівника ОНМедУ Юрія Сухіна. Також МОЗ України подало скаргу до Міністерства юстиції України щодо дій цих реєстраторів з вимогою скасувати рішення про реєстрацію, ідеться у заяві МОЗУ.

При цьому Окружний адміністративний суд Києва своєю ухвалою заборонив МОЗу призначати керівників вишу, оскільки посада ректора-виборна і очільників мають обирати шляхом голосування. Однак, попри ухвали суду МОЗ призначив ректора вишу Костянтина Аймедова, а Владлена Дубініна була проректором. Раніше Дубініна працювала у МОЗі.

У міністерстві незадоволені ухалою Окружного адміністративного суду міста. У відомстві подали апеляційну скаргу на рішення Феміди і вважажають, що судді фактично блокують роботу ОНМедУ.

У відомстві нагадали, що після звернення народних депутатів Державна аудиторська служба України перевірила фінансово-господарську діяльність Одеського національного медичного університету і знайшла порушення фінансової дисципліни на загальну суму понад 27 млн грн.

Нагадаємо, що у розпал вступної кампанії Національний медичний університет в Одесі опинився в епіцентрі скандалу. Кілька місяців тому у виші почались систематичні перевірки з Міністрества охорони здоров‘я України. Аудитори моніторили роботу ректора відомого професора Валерія Запорожана, господарську і фінансову діяльність навчального закладу. Приїзди перевіряльників супроводжувались скандалами, аудитори працювали за закритими дверима, переховувались від представників ЗМІ та відмовлялись від коментарів. Один з таких візитів закінчився наказом на сайті МОЗУ про припинення контракту з Валерієм Запорожаном нібито через «одноразове грубе порушення трудових обов‘язків».

Журналісти «СтопКору» зафіксували початок роботи комісії МОЗу, після якої був виданий скандальний наказ про звільнення ректора Валерія Запорожана. Знімальна група зафільмувала момент, коли представник комісії МОЗу повідомляє про припинення роботи через необхідність узгодити з міністерством питання надання стороні, що перевіряється, документів для виїмки. Однак після цього головний аудитор заявив у МОЗІ про недопуск комісії до роботи і про перешкоджання проведення інспекції з боку керівництва вишу. Після цього у відомстві видали указ про звільнення ректора медуніверситету Валерія Запорожана нібито за «одноразове грубе порушення трудових обов’язків».

Після атаки аудиторів з МОЗУ будівлю навчального закладу штурмом узяли так звані тітушки під керівництвом народного депутата Сергія Мельничука. Ректор медуніверситету Валерій Запорожан потрапив до лікарні, його кабінет захопили молодики, а обов’язки ректора вишу до призначення очільника навчального закладу виконував Костянтин Аймедов.

Так звані тітушки регулярно намагались блокувати роботу вишу, не пускають до будівлі Одеського медичного універиситету працівників та перешкоджають проведенню виборів голови вченої ради.

За даними представників проекту найманці працюють на замовлення захопників влади у виші - Костянтина Аймедова, так званого нового ректора та Владлени Дубініної, проректора Одеського національного медичного університету, яких раніше нібито затвердили за наказом МОЗУ.

«Вони вривалися два місяці, захопили силовим шляхом ректорат, поламали двері, вікна, нападали на людей. Їм сплачували Дубініна і Аймедов за їхні агресивні дії», - стверджує колишній ректор Одеського медичного університету Валерій Запорожан.

Максим Трофименко для СтопКору

Другие новости