ПоддержатьУкраїнська

З семи відкритих КПВВ працює лише «Станиця» - ДПСУ

StopCor
StopCor

StopCor

З семи відкритих КПВВ працює лише «Станиця» - ДПСУ

Про це повідомляє Державна прикордонна служба, передає Укрінформ.

Як наголошується, за рішенням Командувача операції Об’єднаних сил усі КПВВ відкриті для пропуску через лінію розмежування. Контрольні пункти функціонують щоденно з 08.00 до 16.00.

Проте вільному переміщенню громадян перешкоджають окупанти, які заблокували рух у більшості дорожніх коридорів.

Навпроти КПВВ «Новотроїцьке» окупанти здійснюють пропуск тільки окремих громадян двічі на тиждень – у понеділок та п’ятницю. У ці дні лінію розмежування в контрольному пункті перетнули 586 осіб та 91 транспортний засіб до тимчасово окупованої частини Донеччини, водночас, 507 осіб та 107 транспортних засобів проїхали на підконтрольну українській владі територію.

"З семи відкритих КПВВ повноцінний пропуск здійснюється лише в «Станиці Луганській». У порівнянні з попереднім періодом інтенсивність пасажиропотоку зменшилась на 16 %. Всього за тиждень через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України пройшли 8 160 осіб, а на контрольовану територію – 7 289 осіб", - йдеться в повідомленні.

Під час заходів контролю прикордонники виявили 4-х громадян, які прямували на контрольовану територію за частково підробленими документами. До Нацполіції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень.

Через КПВВ «Новотроїцьке» та «Щастя» проїхали 28 вантажних автомобілів з гуманітарним вантажем від Міжнародного Комітету Червоного Хреста та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Для населення тимчасово окупованої території України міжнародні організації доправили будівельні матеріали, медичне обладнання, продуктові та гігієнічні набори. Загальна вага гуманітарної допомоги склала 348,7 тонни.

Джерело: Укрінформ

Другие новости