ПоддержатьУкраїнська

За даними "СтопКору", суд у справі про спробу рейдерства молокозаводу на Хмельниччині відклали

StopCor
StopCor

StopCor

За даними 'СтопКору', суд у справі про спробу рейдерства молокозаводу на Хмельниччині відклали

Суд у справі про спробу рейдерського захоплення молокозаводу у Старокостянтинові на Хмельниччині перенесли через відсутність документів з боку позивача. Представники кооперативу не надали необхідні оригінали видаткових та товарно-транспортних накладних.

Про це із зали суду повідомляють журналісти «СтопКору».

Наступне засідання відбудеться 22 травня.

За даними ''СтопКору'', суд у справі про спробу рейдерства молокозаводу на Хмельниччині відклали

Додамо, керівництво Старокостянтинівського молочного заводу підозрює, що за акціями протесту під підприємством стоїть депутат Хмельницької обласної ради Андрій Гордійчук. Про це стало відомо журналістам «СтопКору».

«Політик та бізнесмен раніше вже був помічений за агрорейдерством. А на його рахунку були спроби захоплення двох заводів – у Білогір'ї та Шепетівці», – розповідає журналістка «СтопКору» Дарина Ткачук.

Зазначимо, у квітні роботу Старокостянтинівського молокозаводу заблокували селяни.

Людей організовано підвозили на автобусах, по обіді для них навіть забезпечили харчування. Ввечері мітингарів також організовано розсадили по автобусах та повезли назад.

«Через блокування в’їзду біля воріт заводу утворилася черга з автомобілів, які привезли зібране молоко. Робота заводу була зупинена, підприємство зазнало значних збитків.

За даними ''СтопКору'', суд у справі про спробу рейдерства молокозаводу на Хмельниччині відклали

До «мітингарів», які вимагали зустрічі з керівництвом або визнання заборгованості перед ПНАК (Першим національним аграрним кооперативом), вийшов представник адміністрації – Перший заступник Генерального директора Валерій Жук. Представник заводу надав документи, які підтверджують, що наразі тривають судові процеси, але налагодити діалог так і не вдалося», – розповіли журналістам «СтопКору» очевидці.

Нагадаємо, що у Хмельницькому обласному Господарському суді розглядається три справи за участі ДП «Старокостянтинівський молокозавод». Зазначимо, що усі три справи стосуються юридичних осіб – прямих договорів із селянами та фермерами підприємство не має – повідомив «СтопКору» представник підприємства.

З власних джерел «СтопКору» вдалось дізнатись, що за цією «акцією» стоїть один з депутатів Хмельницької обласної ради, який був помічений в агрорейдерстві та на рахунку якого вже були спроби захоплення двох молокозаводів у регіоні.

За даними ''СтопКору'', суд у справі про спробу рейдерства молокозаводу на Хмельниччині відклали

Другие новости