ПоддержатьУкраїнська

За даними "СтопКору", у Святогірську міські чиновники відібрали бізнес у місцевого підприємця та волонтера

StopCor
StopCor

StopCor

За даними 'СтопКору', у Святогірську міські чиновники відібрали бізнес у місцевого підприємця та волонтера

У Святогірську директор мотузкового парку "Стрекоза" отримав лист-повідомлення від очільника НПП "Святі гори" Приймачука про розірвання договору про рекреаційну діяльність, а фактично закриття місця розваг. Подробиці дізнались активісти місцевого осередку "Стоп корупції".

За даними ''СтопКору'', у Святогірську міські чиновники відібрали бізнес у місцевого підприємця та волонтера

"Як йдеться у листі, причина розірвання договору – нібито незаконне будівництво на території, на яке нібито немає додаткових погоджень до основного документа. Але у договорі жодних згадувань про додаткові погодження. Мотузковий парк у Святогірську для директора Національного природного парку не потрібен. Це позиція однієї людини, яка намагається нав'язати її усім. Мотузковий парк – популярне місце дозвілля та розваг у місті, і виходить, якщо я не хочу передавати його на баланс НПП "Святі гори", його треба просто закрити й відкрити свій", – розповів директор мотузкового парку "Стрекоза" Ігор Пономаренко.

Підприємець уже звернувся до Міністра екології та природних ресурсів України, очільника Донецької військово-цивільної адміністрації та Донецької торгово-промислової палати за підтримкою. Ігор Пономаренко закликає усіх небайдужих містян підтримати його та зберегти мотузковий парк.

Додамо, раніше директор НПП "Святі гори" Сергій Приймачук ігнорував приписи Служби автомобільних доріг у Донецькій про демонтаж огорожі вздовж автомобільної дороги біля мотузкового парку "Стрекоза". Про це стало відомо активістам місцевого осередку "Стоп корупції".

"Встановлення паркану не погоджувалось зі Службою автодоріг області, огорожа впливає на безпеку дорожнього руху, на цій ділянці дороги заборонені будь-які перешкоди та дорожні знаки, відтак споруда підлягає демонтажу. Утім Сергій Приймачук відверто ігнорує вказівки профільної служби", повідомив деталі голова святогірського осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін та опублікував у Фейсбуці на підтвердження лист від заступника начальника служби Антоненка.

Додамо, що за даними "СтопКору", міський голова Святогірська Олександр Дзюба та директор НПП "Святі гори" Сергій Приймачук тиснуть на місцевого підприємця, очільника мотузкового парку "Стрекоза" Ігоря Пономаренка. Про це стало відомо активістам місцевого осередку "Стоп корупції". Подробиці справи повідомив Володимир Рибалкін.

"У Святогірську влада мститься волонтеру і патріоту.

За чотири роки свого існування мотузковий парк "Стрекоза" став своєрідною візитівкою міста Святогірськ. Тут проводять дозвілля всією родиною, відзначають національні та корпоративні свята, дні народження, зустрічі з друзями. А найголовніше – парк обожнюють діти, бо для них є безліч занять – спортивні траси, різноманітні атракціони у будь-яку пору року.

Усі, хто відвідував цю рекреаційну установу, напевно, познайомилися з директором "Стрекози" – Ігорем Пономаренком – чудовою людиною, непосидючим та працьовитим підприємцем. Проте наразі існування парку "Стрекоза" під загрозою!!!

Парк хочуть знищити!!!!

Вже майже два роки з моменту останніх виборів місцевої влади у місті Святогірськ на підприємця Пономаренка здійснюється шалений тиск з боку директора НПП "Святі гори" Приймачука С.І. та Святогірського міського голови Дзюби О.І.

Враховуючи, що обидва є представниками політичної партії "Наш край" (Приймачук є головою місцевого осередку партії, осередку партії, депутатом Святогірської ради), "Стоп корупції" стверджує:

"Наш край" в Святогірську бореться з патріотами України, волонтерами, неугодними підприємцями. І це далеко не перший випадок. Просимо максимального поширення", – зазначив голова святогірського осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

Другие новости