ПоддержатьУкраїнська

Закопати мільйон: директор Київського крематорію має поховати свій незаконно споруджений ставок

StopCor
StopCor

StopCor

Закопати мільйон: директор Київського крематорію має поховати свій незаконно споруджений ставок

Повернути земельній ділянці первинний вигляд або сплатити штраф – таке рішення ухвалили у Держгеокадастрі Київської області щодо штучної водойми на обійсті директора київського крематорію Ігоря Дашукова у Рожнах.

Закопати мільйон: директор Київського крематорію має поховати свій незаконно споруджений ставок

Нагадаємо, цей ставок журналісти «СтопКору» показали у рубриці «За парканом», коли з висоти пташиного польоту продемонстрували чимале обійстя державного чиновника із зарплатнею у 14 тисяч гривень. Причому маєток у понад 300 квадратів пан Дашуков зазначив у декларації як недобудований.

«Видно, що будинок житловий, видно, що це закінчене будівництво, оскільки у нас як правило ландшафтний дизайн робиться після всього. Цей маєток буде коштувати не менше 200 тисяч доларів – це 5 з половиною мільйонів гривень, це значна сума», - зазначив тоді експерт з оцінки нерухомості Андрій Філін.

Та найбільше команду «СтопКору» зацікавив ставок. Адже, як журналісти пересвідчилися, на кадастровій карті цієї місцевості жодних водойм немає.

«Там живе риба, це видно, бо там здійснюється аерація, щоб риба могла дихати. Якщо оцінити весь цей об’єкт, то не буде перебільшенням сказати, що його спорудження коштує до мільйона гривень. Це лише спорудження, але ми не беремо витрати на експлуатацію», - коментує експерт Національного екологічного центру України Олександр Соколенко.

Як повідомив заступник начальника Управління з контролю за використанням та охороною земель Держгеокадастру у Київській області Микола Терещенко,, інспектор, виїхавши на місце, зафіксував нецільове використання земельної ділянки, за результатами чого було складено адміністративний протокол та видано відповідний припис, щодо приведення у відповідність до законодавства земельної ділянки. Термін припису спливає 15 чи 16 жовтня. У разі невиконання буде вжито відповідних заходів, адміністративного впливу щодо не виконання вимог припису.

Але, як бачимо, одіозний директор крематорію не поспішає виконувати це рішення. Дивіться більше про це у відеосюжеті:

https://www.youtube.com/watch?v=WHZoGwkLClE

Другие новости