ПоддержатьУкраїнська

Замкнене коло у ЖК "Мега-сіті": зупинити свавілля

StopCor
StopCor

StopCor

Замкнене коло у ЖК 'Мега-сіті': зупинити свавілля

Мешканці житлового комплексу «Мега-сіті» стали заручниками фінансових оборудок столичного забудовника. Аби зупинити свавілля, мешканці відразу двох будинків звернулись до команди «Стоп корупції». 

Замкнене коло у ЖК ''Мега-сіті'': зупинити свавілля

Ця історія розпочалась понад 10 років тому. Коли тут у 2007 році почали зводити житловий комплекс «Мега Сіті». Це – найбільший реалізований проект забудовника Анатолія Войцеховського. До речі, точної кількості його об’єктів не можуть підрахувати навіть експерти, і майже з усіма пов’язані скандали. А перший такий випадок виник саме тут, коли 5 років тому архітектурно-будівельна інспекція скасувала свої ж сертифікати на будівництво, бо виявилося, що звели будівель більше, ніж затвердили у плані. Таким чином, найвища споруда Лівого берега опинилася поза законом.

Через це будинки не змогли ввести в експлуатацію. Однак продаж квартир не зупинили. Але і це ще не все. Три роки тому у «Мега Сіті» з’явилися дві фірми – «Дім-сервіс» та «Торговий квартал». Вони стали відповідальними за комунальні послуги і оренду тутешніх приміщень. Керівником обидвох фірм є пані Валентина Нікуленко.

Отже, сплату всіх комунальних послуг включно з електрикою її фірми взяли на себе. А окрім цього пані Нікуленко сама себе призначила головою ОСББ, який об’єднує всі тутешні будинки. І виходить замкнене коло: вона сама призначає тарифи і… сама ж контролює кошти.

Деталі цієї скандальної ситуації доступні для перегляду: 

https://youtu.be/h_Q1BOnVR0c

Другие новости