ПоддержатьУкраїнська

Завтра в Україні стартують військові навчання Rapid Trident

Владимир Садыков
Владимир Садыков

Редактор ленты новостей

Завтра в Україні стартують військові навчання Rapid Trident

У понеділок, 20 вересня розпочнуться Українсько-американські командно-штабні навчання із залученням військ Rapid Trident - 2021.

 В Україні стартують навчання Rapid Trident Фото: Facebook

"Українсько-американські навчання Rapid Trident - 2021, в яких візьмуть участь 6000 військовослужбовців з 15 країн-партнерів, розпочинаються 20 вересня на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки", - повідомляє Служба зв'язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗСУ у Facebook.

Командувач командування підготовки Командування Сухопутних військ Збройних сил України генерал-майор Ігор Палагнюк разом із керівником українсько-американських навчань Rapid Trident-2021, бригадним генералом Владиславом Клочковим перевірили хід бойового злагодження однієї з механізованих бригад Сухопутних військ та готовність до проведення багатонаціональних навчань підрозділів Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та Військової служби правопорядку.

Також була перевірена готовність до навчань апарату керівництва Rapid Trident – 2021, командного пункту окремої механізованої бригади та об’єктів полігону.

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що у Львівській області, механізовані підрозділи за підтримки артилерії відпрацювали тактичні дії під час наступу.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Українська сторона долучиться до навчань НАТО Defender Europe 21.

Другие новости