ПоддержатьУкраїнська

Зеленський: Оточення Путіна не хоче, щоб він проводив зустріч зі мною тет-а-тет

StopCor
StopCor

StopCor

Зеленський: Оточення Путіна не хоче, щоб він проводив зустріч зі мною тет-а-тет

Про це він сказав на пресконференції у Трускавці, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Щодо зустрічі із Президентом Російської Федерації. Ще раз підтверджую, що ми готові до цієї зустрічі. Я вважаю, що це правильний крок. Я хотів би зустрітися із Президентом Російської Федерації. Мені дійсно зрозуміло, що в форматі тет-а-тет зустріч може бути достатньо предметною. Мені зрозуміло, що російська сторона, я думаю, оточення Президента Росії, не хоче, щоб він проводив цю зустріч зі мною саме у форматі тет-а-тет, тому що ця зустріч може принести неочікуваний результат”, - сказав Зеленський.

Водночас він наголосив на тому, що готовий до зустрічі у Нормандському форматі.

“Я в принципі готовий до будь-якої зустрічі, тому що я вважаю, що будь-яка зустріч на такому рівні допоможе Україні у питанні розв'язання трагедії на Донбасі та питанні Криму”, - сказав Зеленський.

Він висловив переконання тому, що зустріч у Нормандському форматі таки відбудеться.

Як повідомляв Укрінформ, 20 квітня 2021 року Зеленський звернувся до Путіна, запропонувавши йому зустрітися «в будь-якій точці українського Донбасу, де йде війна».

У червні Зеленський заявив, що у питанні ймовірної зустрічі його з президентом Російської Федерації Володимира Путіна м’яч зараз на боці Росії. «Наші адміністрації з’єднались щодо адженди і терміну, місця зустрічі», - сказав тоді Президент України.

Путін 30 червня, коментуючи можливість зустрічі із Зеленським, заявив, що в цьому немає сенсу, оскільки всі питання по Україні, нібито, "вирішуються у Вашингтоні, Берліні та Парижі". На це Зеленський заперечив, що будь-які заяви про так зване "зовнішнє управління" Україною є лише пропагандистською мантрою для внутрішнього споживача в Росії.

Джерело: Укрінформ

Другие новости