ПоддержатьУкраїнська

Зеленський підписав закон про штрафи для порушників габаритно-вагового контролю

StopCor
StopCor

StopCor

Зеленський підписав закон про штрафи для порушників габаритно-вагового контролю

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба глави держави.

Зазначається, що документ має на меті недопущення руйнування автомобільних доріг, покращення стану безпеки дорожнього руху, зменшення кількості ДТП і збереження життя та здоров’я людей.

Закон запроваджує адміністративну відповідальність за правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, що зафіксовані за допомогою засобів фото- й кінозйомки, відеозапису, серед іншого, в автоматичному режимі.

Також документ запроваджує штрафи для водіїв транспортних засобів за невиконання вимог про зупинку від представників Державної служби з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека), внесення недостовірних відомостей про масу або габарити вантажу до товарно-транспортної накладної чи іншого документа тощо.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 29 червня ухвалила закон щодо вдосконалення здійснення габаритно-вагового контролю транспортних засобів (№3743).

Закон, зокрема, передбачає штраф у розмірі трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51 тис. грн) за відмову від габаритно-вагового контролю, а також за порушення, допущені при заповненні вантажовідправником товаро-транспортної накладної або інших передбачених законодавством документів на вантаж.

Джерело: Укрінформ

Другие новости