ПоддержатьУкраїнська

Зеленський повернув до Ради закон про криптовалюту зі своїми пропозиціями

StopCor
StopCor

StopCor

Зеленський повернув до Ради закон про криптовалюту зі своїми пропозиціями

Про це повідомляють в Офісі Президента

“Президент України Володимир Зеленський повернув до Верховної Ради зі своїми пропозиціями Закон «Про віртуальні активи» (законопроєкт № 3637), який народні депутати ухвалили 8 вересня 2021 року”, - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що цей документ визначає засади державного регулювання обігу віртуальних активів. Так, згідно із законом, регулювання ринку віртуальних активів здійснюється різними державними органами залежно від виду таких активів, зокрема й шляхом створення нового органу центральної виконавчої влади.

Президент наголошує, що створення нового органу, як передбачено цим законом, потребуватиме значних видатків з державного бюджету.

“Тож Володимир Зеленський пропонує віднести регулювання обігу віртуальних активів до компетенції Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку”, - зазначили в Офісі Президента.

Як повідомляв Укрінформ, 20 вересня 2021 року Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон про віртуальні активи й передав його на підпис Президенту. Передбачається, що закон надасть можливість громадянам та підприємствам, які фактично володіють віртуальними активами, розпоряджатись ними згідно з чинним законодавством.

Джерело: Укрінформ

Другие новости