ПоддержатьУкраїнська

Зеленський пояснив, чому за один раз не вдасться обміняти всіх полонених

StopCor
StopCor

StopCor

Зеленський пояснив, чому за один раз не вдасться обміняти всіх полонених

За один обмін повернути всіх наших полонених не вийде, оскільки їх більше ніж 200. Про це заявив президент Володимир Зеленський. 

 "У нас зараз там довгі списки. Їх потрібно розбивати. На тій стороні понад 200 наших, а у нас тут десь 175-180. А це означає, що за раз їх усіх повернути неможливо, через підготовку документів . Тому цей процес буде ділитися на кілька обмінів. У цьому напрямку ми просуваємося", - повідомив Зеленський в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна"

На початку лютого Зеленський заявив, що очікує найближчим часом узгодження списків для повернення полонених українців з тимчасово окупованих територій.

За його словами, переговори з обміну тривають на двох напрямах: у Мінську в рамках Тристоронньої контактної групи щодо осіб, які перебувають за ґратами і в підвалах ОРДЛО, і з Росією (більшість заручників - кримські татари). Він відзначив, що в Мінську українська сторона вже віддала в роботу свій список.

Водночас міністр закордонних справ України Вадим Пристайко сподівається, що буде один великий обмін і додому повернуться відразу все полонені.

Другие новости