ПоддержатьУкраїнська

Зеленський привітав українців із Днем Європи

StopCor
StopCor

StopCor

Зеленський привітав українців із Днем Європи

Президент України Володимир Зеленський привітав українців із Днем Європи."Сьогодні ми відзначаємо особливе свято - День Європи. Упевнений, що "Україна - це Європа" не повинно стати просто формальним гаслом, який ми згадуємо раз на рік. Це повинно бути частиною нашої свідомості, бо Європа - це передусім спосіб мислення", - сказано в повідомленні президента у Телеграм."Європа починається із кожного з нас. З кожного громадянина. З дотримання законів, сплати податків, захисту демократичних цінностей та громадянського суспільства, вільного волевиявлення, свободи слова, думки і віросповідання, рівності і поваги. З "алергії" на те, щоб брати або давати хабарі, із правильно запаркованого авто і недопалка, викинутого на смітник. Давайте робити так, щоб День Європи був у нас кожного дня", - закликав президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський зняв санкції з онучки Муссоліні

Він наголосив на тому, що цього року у Європі відзначили 70-річчя проголошення Декларації Робера Шумана. Фактично саме з неї Європейський Союз почав свій відлік.

"Слова Робера Шумана актуальні завжди: Європа не буде побудована відразу або за єдиним планом. Побудова об'єднаної, квітучої й успішної Європи триває. Для мене очевидно, що цей процес не може вважатися завершеним без України", - зазначив Володимир Зеленський.

Президент вірить, що Україна стане"повноправною частиною європейської сім'ї".

Відомо, що з 2003 в Україні День Європи відзначається на державному рівні. При цьому, Україна - єдина держава-не-член ЄС, у якій це свято відзначається на державному рівні.

Джерело: Gazeta.ua

Другие новости