ПоддержатьУкраїнська

Жаклін Кеннеді зраджувала чоловіка в тому ж готелі, де він бував із Монро7

StopCor
StopCor

StopCor

Жаклін Кеннеді зраджувала чоловіка в тому ж готелі, де він бував із Монро7

19 травня 1994-го від раку лімфатичних вузлів померла Жаклін Кеннеді. Їй було 64 роки. Жінка відома всьому світу як перша леді США з 1961 по 1963 роки. Одна з найпопулярніших жінок свого часу, законодавиця мод і краси в Америці і Європі, героїня світської хроніки. Її називають просто "Джекі".

Жаклін Бувьє народилась 28 липня 1929 року в передмісті Нью-Йорка Саутгемптоні в родині ірландки і француза. Батько був біржовим маклером. З дитинства дівчинка гарно їздить верхи і це захоплення матиме все життя.

Студенткою останнього курсу нью-йоркського коледжу їде на два роки до Парижа, у Сорбонні удосконалює французьку мову й вивчає культуру та мистецтво Європи. Пізніше в США переходить в університет Джорджа Вашингтона, де отримує диплом бакалавра мистецтв. Працює репортером в газеті. 1952-го на обіді в друзів знайомиться із сенатором і мільйонером Джоном Кеннеді. За рік оголошують про заручини.

Побралися 12 вересня 1953-го. Джон на 12 років старший за неї. Він не був прихильником шлюбу, але холостяцький стан шкодив його політичній кар'єрі. Тому вирішив одружитися. Жаклін знала про його репутацію ловеласа. І здогадувалася, чого можна чекати від чоловіка у шлюбі.

"Не думаю, що є багато чоловіків, вірних дружинам", — казала вона до весілля подрузі.

Мати запевняла, що заміж треба виходити за великі гроші. Вона й сама покинула брокера — батька Жаклін — заради мільйонера. Ідеальний тип чоловіка для Жаклін: значно старший за дружину, у нього є стиль, гроші, становище в суспільстві, він уміє спокушати жінок. У характері має щось авантюрне, що приємно лоскоче нерви. Подружня вірність до цих чеснот не входила. Ось чому Джон Кеннеді підійшов їй. Як і вона йому — елегантна, розумна, добре освічена, фотогенічна дівчина зі світським лоском.

https://www.youtube.com/watch?v=N6ooNzOFsjo

Після весілля рейтинг Джона Кеннеді поповз угору, любовних походеньок він не закинув. Якось покоївка знайшла в його ліжку чорні шовкові труси й віддала їх Джекі — вирішила, що то її. Жаклін дочекалася чоловіка і віддала йому знахідку:

"Це не мій розмір. Поверни їх господині".

Кеннеді й не думав ховатися. Урешті-решт Джекі почала подумувати про розлучення: вона не кохала чоловіка, але його зради її принижували.

"Ти маєш лишитися із Джоном, — сказав їй свекор. — Ти — ідеальна дружина політика", — і вручив їй мільйон доларів.

Жаклін гроші взяла, але вирішила помститися. У Голлівуді вона дозволила себе спокусити кінозірці — Вільямові Голдену. Зустрічалася з ним в тому ж готелі, де її зраджував чоловік із кінозіркою Мерилін Монро. Після повернення в Білий дім завагітніла.

"Це не моя дитина", — заявив Джон і продовжив розважатися.

Коли катався на яхті із вродливими жінками, Джекі госпіталізували. Вона народила мертву дівчинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Краса та грація найяскравішої жінки ХХ століття у неймовірних фотографіях

"Негайно повертайся додому, — наполегливо радили Кеннеді приятелі. — Якщо ти збираєшся балотуватися у президенти, маєш бути із дружиною. Інакше всі жінки Америки проголосують проти тебе".

"Я залишуся з ним, але не збираюся бути вірною", — проговорилася Жаклін подрузі.

У той час на неї звернув увагу власник танкерного флоту, і неабиякий любитель жінок, грек Аристотель Онасіс. Джекі, яку називали найелегантнішою дамою світу, вразила його. Він захотів відібрати її в Кеннеді, сім'ю якого ненавидів. Вважав, що цей клан хоче його знищити і постійно боровся з ним за владу і гроші. А відтепер і за Жаклін. Спершу заприятелював із її сестрою Лі. Згодом через неї запросив на свою яхту дружину Кеннеді. І вона погодилася — на зло чоловікові, який вкотре втік розважатися. Усі розкоші світу були на яхті мільйонера: вісім сортів чорної ікри, вина, сири, два перукарі з Парижа та три шеф-повари. Онасіс мало не носив Жаклін на руках.

"Варто було побачити її обличчя зранку, щоб зрозуміти, що між ними відбувалося вночі", — розказував один із гостей.

За місяць, 22 листопада 1963-го року, Джона Кеннеді застрелили в Далласі на очах у дружини — вони їхали разом в автомобілі. Куля вцілила в шию і голову президента. Його кров і мізки заляпали всю автівку. Зокрема й рожевий костюм від Шанель, що був на Жаклін. Перша леді пішла за чоловіком в операційну. Її намагалися не впустити.

Джерело: Gazeta.ua

Другие новости