ПоддержатьУкраїнська

Жителі 760 населених пунктів України сидять без світла через складні погодні умови – ДСНС

StopCor
StopCor

StopCor

Жителі 760 населених пунктів України сидять без світла через складні погодні умови – ДСНС

Негода залишила без благ цивілізації тисячі українців. Рятувальники борються зі стихією. Щоб забезпечити проїзд транспорту і розчистити завалені снігом дороги, залучено близько півтори тисячі одиниць техніки та понад дві тисячі осіб.

Від негоди потерпають 763 населених пункти у восьми областях України – такі дані опубліковані прес-центром Державної служби з надзвичайних ситуацій, повідомляє "Діалог.UA".

"Тривають роботи з відновлення електропостачання 763 населених пунктів у 8 областях", – йдеться в повідомленні рятувальників, опублікованому в зведенні станом на 21.00 18 січня. Відзначається, що в Україні сильний снігопад в Черкаській і Чернігівській областях. Помірний сніг – у Вінницькій, Закарпатській, Київській, Сумській областях та Києві. Сніг з дощем в Кіровоградській, Одеській та Полтавській областях, а дощ - в Миколаївській і Херсонській областях. На решті території без опадів.

Для забезпечення проїзду, розчищення автодоріг і надання допомоги в буксируванні транспорту на території України залучено близько 1,4 тисячі одиниць техніки й понад дві тисячі осіб. Згідно з наявною інформацією, рух на автомобільних дорогах зараз не утруднений, пробки відсутні.

Місцеві органи влади та ДСНС розгорнули на території країни понад чотири тисячі пунктів обігріву в найпроблемніших, з точки зору погодних умов, регіонах. Тим часом, синоптики дають невтішний прогноз погоди на найближчий час – жителям кількох регіонів варто приготуватися до ускладнень.

Зауважимо, Кабмін заборонив керівникам обласних адміністрацій залишати свої регіони – всі сили повинні бути кинуті на боротьбу зі стихією.

Другие новости