ПоддержатьУкраїнська

МВФ забракував українську пенсійну реформу

StopCor
StopCor

StopCor

МВФ забракував українську пенсійну реформу

Шанси України отримати новий транш допомоги від МВФ зменшились. Фонд вказав Києву не лише на невідповідну судову реформу, а й забракував пенсійну.

Новину передає "Преса України".

Прес-секретар Міжнародного валютного фонду Джеррі Райс заявив, що фонд не задовільняє не лише законопроект про Антикорупційний суд, який запропонував президент Петро Порошенко, а й пенсійна реформа.

За його словами, пенсійна реформа в Україні необхідна і запропоноване законодавство має положення, які мають на меті модернізацію пенсійної системи. При цьому райс наголосив, що є декілька важливих моментів, які українська влада не врахувала.

"Разом з тим, присутні певні вади, які нівелюють передбачуване стимулювання громадян, які працювали більш тривалий термін і зробили великі внески в пенсійну систему. Це робить пенсійну систему нестійкою, і ми вважаємо, що необхідна певна робота щодо усунення цих вад", – прокоментував Райс.

За словами експертів, МВФ зробив Києву натяк на те, що у зв'язку з останніми гучними подіями в Україні, фонд не хоче давати фіндопомогу. Мова йде про судову реформу, яка передбачає, що справи про корупцію серед чиновників розглядатимуть підконтрольні президенту Петру Порошенку судді. Крім того, нещодавно з'явилися докази того, що призначена Порошенком голова НБУ Валерія Гонтарева сприяла виведенню мільярдів екс-президента Віктора Януковича.

Другие новости