ПоддержатьУкраїнська

"Живемо в злиднях, нічого поганого про Росію говорити не можна..." – лікар з Алупки розповів, що реально відбувається в окупованому Криму

StopCor
StopCor

StopCor

'Живемо в злиднях, нічого поганого про Росію говорити не можна...' – лікар з Алупки розповів, що реально відбувається в окупованому Криму

Медицина окупованого Криму швидко занепадає, при цьому лікарі живуть в злиднях і знаходяться під пресингом керівництва. Окрім того, нічого поганого про Росію та її владу говорити не можна. Про це заявив лікар з міста Алупки Кирило Копитчук в коментарі ресурсу "Крим.Реалії".

Він відверто заявив, що в лікарні міста не тільки нестача обладнання, але і вкрай низькі зарплати лікарів, які не збігаються з даними офіційної російської статистики.

Копитчук заявляє, у нього складається враження, що влада виконує програму по скороченню населення Росії, при цьому в Криму проводиться політика, спрямована на розвал місцевої медицини.

Хірург також зазначив, що штрафують лікарів при будь-якій можливості, відзначаючи відсутність подібних практик при Україні та СРСР.

https://youtu.be/ohSZMO_ef6Y

Другие новости