ПоддержатьУкраїнська

Стало відомо, яким класом літає Нищук та якими VIP-сервісами користується в аеропортах

StopCor
StopCor

StopCor

Стало відомо, яким класом літає Нищук та якими VIP-сервісами користується в аеропортах

Міністр культури України Євген Нищук перед відльотом до Києва з аеропорту швейцарського Цюриха скористався послугами VIP-сервісу. Про це повідомляє інформаційне агентство УНН.  

Стало відомо, яким класом літає Нищук та якими VIP-сервісами користується в аеропортах

Зокрема, міністра у супроводі співробітника аеропорту на окремому автомобілі доставили до літака. Ймовірно, він скористався й іншими послугами, які пропонуються в аеропорту для важливих клієнтів.

З переліком та вартістю таких послуг можна ознайомитися на сайті аеропорту. Журналістам підтвердили, що на сайті розміщений актуальний прайс-лист.

Так, трансфер до літака коштує 430 CFH за одну персону, така послуга для кожної додаткової персони коштуватиме 180 CFH. На фотографії видно, що Є.Нищука супроводжували дві жінки, тому, ймовірно, така поїздка аеропортом коштувала 790 CFH, тобто близько 24 тисяч гривень. І це лише трансфер. Наприклад, ще є послуга перебування у лаунж-зоні, яка вартує 150 CFH (4,5 тисячі гривень), або ж послуга додаткового супроводу - так само 150 CFH.

Якими з додаткових послуг міністр скористався ще, не відомо. Проте журналісти дізналися, що летів міністр бізнес-класом авіакомпанії МАУ. Квиток на одного (Київ-Цюріх-Київ) коштує понад 42 тисячі гривень.

Ще один цікавий момент. На фото видно, що в руках міністр тримає паперовий пакунок з написом Caviar House & Prunier – відомої в колах поціновувачів дорогих рибних делікатесів марки. Марка позиціонує свою продукцію як елітну, виготовлену за старовинними рецептами, які колись використовувалися лише для приготування морепродуктів для коронованих персон. Сто грамів філе червоної риби від цього виробника в середньому коштує 35 євро (наприклад, стільки коштує 100 грамів філе лосося "Цар Ніколай"). Якщо ж говорити про чорну ікру, заради якої гурмани і відвідують магазин цієї марки, то вартість стартує приблизно від 69 євро за баночку у 30 грамів. Однак, тут йдеться не про найдорожчий сорт. За бажанням можна придбати 30 грамів ікри і за 160 євро.

Зауважимо, що міністр Євген Ніщук перебував у Швейцарії в офіційному відрядженні – брав участь у конференції міністрів культури країн-підписантів Європейської культурної конвенції, яка відбувалася в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

Другие новости