ПоддержатьУкраїнська

Журналісти «Схем» заявили про напад під час інтерв'ю в Укрексімбанку

StopCor
StopCor

StopCor

Журналісти «Схем» заявили про напад під час інтерв'ю в Укрексімбанку

Про це повідомляє Радіо Свобода, передає Укрінформ.

«Євгену Мецгеру не сподобалось запитання журналіста, після чого охоронці спробували зупинити запис на одній з камер Радіо Свобода, «скрутили» оператора, відібрали у нього флешку із записаним відео з другої камери, та винесли усю техніку з кабінету на годину. Весь цей час знімальна група залишалась заблокована у кабінеті голови правління банку у його присутності. У кабінеті, окрім самого Мецгера, також був присутній директор департаменту інформаційної політики «Укрексімбанку» Володимир Пікалов, охоронець та ще один працівник банку, який застосував фізичну силу до оператора «Схем», - ідеться у повідомленні.

Як зазначається, оператору та журналісту фізично перешкоджали залишати приміщення. Через годину знімальній групі повернули техніку, але відео усього інтерв’ю та самого нападу було видалене.

Журналісти та представники редакції, які прибули на місце події, викликали поліцію і написали заяву про перешкоджання журналістській діяльності.

Редакція Радіо Свобода звернулась до Укрексімбанку з проханням прокоментувати ці події. За інформацією видання, у пресслужбі банку повідомили, що готують коментар зі своєю позицією.

Фото: Радіо Свобода

Джерело: Укрінформ

Другие новости