ПоддержатьУкраїнська

Журналісти закликають громадськість долучитися до відбору кандидатів у прокурори

StopCor
StopCor

StopCor

Журналісти закликають громадськість долучитися до відбору кандидатів у прокурори

Журналістка "СтопКору" Лілія Ткачук закликала представників громади Хмельницької, Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Тернопільської, Волинської та Чернівецької областей до відбору кандидатів на керівні посади у місцевих прокуратурах.

Про це журналістка і член комісії з відбору написала на своїй сторінці у соцмережі.

"Важливо! Друзі, протягом наступних трьох днів буде засідати комісія щодо проведення співбесід з кандидатами на заміщення керівних посад у місцевих прокуратурах Хмельницької, Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Тернопільської, Волинської та Чернівецької областей.

Перелік кандидатів нижче.

Я, як член комісії, дуже прошу кожного, хто володіє бодай якоюсь інформацією про цих кандидатів – пишіть в приватні повідомлення. Маємо реальний шанс вибрати достойних", – закликала Лілія Ткачук.

Нагадаємо, представники команди "Стоп корупції" відбиратимуть кандидатів у прокурори регіональних відомств п'яти областей. Активісти слідкуватимуть за конкурсом на заміщення керівних позицій у місцевих.

Додамо, що відбір проводять на заміщення кожного третього керівника місцевих прокуратур і більш ніж 600 посад в органах прокуратури по всій території України. Понад 70% кандидатів, за даними організаторів, – з-поза системи органів прокуратури.

Другие новости