ПоддержатьУкраїнська

Журналісти з'ясували, як жителі окупованих територій отримують пошту з України

StopCor
StopCor

StopCor

Журналісти з'ясували, як жителі окупованих територій отримують пошту з України

Перевалковим пунктом для отримання кореспонденції та посилок з України, жителям окупованих територій, стало звичайне поштове відділення у ростовському містечку Куйбишево. Схему розкрили журналісти одного з українських видань.

Новину передає "Преса України".

Про цю схему або нічого не знають у ДП "Укрпошта", або ж про неї просто мовчать, припускають журналісти. Тим часом люди передають листи, або посилки з окупованих територій різними "каналами".

"Ті клієнти, які хочуть якимось чином переслати туди (на непідконтрольні Україні території –ред.), повинні відправляти це найближчий офіс української пошти, до запиту", - пояснює директор "Укрпошти".

Людям натомість пропонують простіший варіант. Людина підійшла до поштаря у "ЛНР" та поцікавилась, як отримати, бувши в республіці, посилку із Києва.

"Ви вказуєте у своїй адресі абонентську скриньку 21, Куйбишево, Ростовська область 346940. Далі вказуєте ініціали, місце проживання. Воно піде на Росію, у Куйбишево, а звідти будуть забирати наші машини. Тобто воно до вас прийде на той відділ, який ви вказали. Тобто в адресі не треба згадувати Луганськ чи "ЛНР", нічого", - пояснила працівниця поштового відділення.

Згодом підтвердження цьому журналісти знайшли в мережі. Люд з ОРДЛО дякували куйбишевській пошті за отримані листи та посилки.

"Дякую за вчасно доставлену посилку із Казахстану у ДНР", - йдеться в одній із подяк.

Цю тему журналісти вивчили ще до Нового року, а зараз її підняли через свята, на які припадає найбільше поштових відправлень.

Нагадаємо, за офіційними даними "Укрпошта" перестала працювати з окупованими територіями за кілька місяців після початку АТО. Таким чином офіційно з України на територію ОРДЛО вже понад два роки не ходять "каравани листів".

Другие новости