ПоддержатьУкраїнська

Зйомка та монтаж відеосюжетів – подробиці про старт тренінгу для громадських журналістів "Стоп Корупції" у Києві

StopCor
StopCor

StopCor

Зйомка та монтаж відеосюжетів – подробиці про старт тренінгу для громадських журналістів 'Стоп Корупції' у Києві

16 листопада у Києві стартував черговий тренінг для громадських журналістів "Стоп Корупції" в рамках проекту “Професіоналізація громадянської розслідувальної журналістики в регіонах України” за підтримки посольства США в Україні.

Проект спрямований на навчання і удосконалення медійних навичок мережі громадських активістів-правозахисників в регіонах України.

 Тренінг для громадських журналістів ''Стоп Корупції''

До участі у тренінгу запрошені осередки "Стоп Корупції" з різних регіонів України, а в ролі лекторів виступатимуть асистент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка Олена Грозна, кандидат філологічних наук, асистент кафедри періодичної преси Андрій Юричко та медіа-тренер, редактор регіональних новин медіа-проекту "Стоп Корупції" Марина Супрун.

 Олена Грозна читає лекцію

Програма передбачає такі теми, як зйомки та відеомонтаж на мобільних пристроях, оптимізація та просування відео, соціальні мережі у роботі журналіста, візуалізація даних, написання великих журналістських матеріалів, структура статті та написання історії успіху про антикорупційну боротьбу осередків "СтопКору".

Громадський журналіст "СтопКорупці" розповів подробиці про результати початку тренінгу та перші лекції.

"Олена Грозна начитала лекцію про те, як правильно знімати та робити відеомонтаж на мобільних пристроях. Розповіла основні принципи репортажної зйомки, які програми для обробки матеріалу можна використовувати, як найкраще оптимізувати й просувати відзнятий матеріал у соцмережах. Також, прослухавши лекцію викладача Олени, всі присутні змогли відразу застосувати отримані знання у практиці зйомки та монтажу ролика, отримавши завдання знайти інфопривід, записати інтерв'ю, змонтувати, додати титри, викласти у соцмережу та зробити коротеньку презентацію своєї роботи" – поділився він.

 Практична частина семінару

Додамо, що осередки "СтопКору" діють по всій Україні, займаються збором та обробкою інформації, монтують відео, деякі з них мають власні медіа. З кожним кроком вони все ближче стають до професійних журналістів.

Тренінг у Києві триватиме ще два дні, тож ми продовжуємо стежити й інформувати читачів про хід навчань.

Другие новости