ПоддержатьУкраїнська

ЗСУ звільнили захоплений кадирівцями диспансер у Бородянці

Надежда Рогальская
Надежда Рогальская

Редактор, аналитик

ЗСУ звільнили захоплений кадирівцями диспансер у Бородянці

Підрозділ ЗСУ звільнив психоневрологічний диспансер у Бородянці, де кадирівці у суботу, 5 березня взяли у заручники пацієнтів.

 Психоневрологічний інтернат у Бородянці Фото з відкритих джерел

ЗСУ звільнили захоплений кадирівцями диспансер у Бородянці на Київщині. Про це повідомив політик Ярослав Москаленко із посиланням на офіційну інформацію від голови КОДА Олексія Кулеби.

Москаленко зауважив, що у закладі під час війни свій прихисток знайшло близько кілька сот жінок та дітей з Бородянки. Крім того, у диспансері постійно проживають кількасот пацієнтів центру.

 Психоневрологічний диспансер у Бородянці Фото: Ярослав Москаленко, Facebook

"Дуже сподіваємось, що зараз з ним після звільнення все гаразд, і ніхто не постраждав", - додав він.

Нагадаємо:

  • 5 березня чеченські військові російської армії (відомі як "кадирівці" - за іменем очільника Чеченської республіки Рамзана Кадирова) захопили психоневрологічний інтернат у місті Бородянка в Київській області та вели звідти алтилерійський вогонь.
  • "Кадирівські угруповання збройних сил РФ захопили психоневрологічний інтернат у м. Бородянка Київської області, де перебувають 600 пацієнтів. Утриманці інтернату є особами із стійкими інтелектуальними та/або психічними порушеннями, які потребують постійного догляду та лікування. Ця інформація підтверджена Мінсоцполітики України: про факт захоплення встигло повідомити керівництво інтернату", - повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

Другие новости