ПоддержатьУкраїнська

Звільненим полоненим запропонували роботу і житло – подробиці

StopCor
StopCor

StopCor

Звільненим полоненим запропонували роботу і житло – подробиці

Українцям, які повернулися з полону 29 грудня 2019 року, запропонували роботу і житло, а також медичні послуги з обстеження та лікування.

"Деяким з них було зроблено складні офтальмологічні та отоларингологічні операції. Усі звільнені особи проходили лікування та реабілітацію у Державному закладі "Український госпіталь для ветеранів війни "Лісова Поляна" та в Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни. Протягом періоду лікування та реабілітації з ними працюють психологи", - йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства у справах ветеранів і окупованих територій, передає "Цензор.НЕТ".

Мінветеранів разом з обласними державними адміністраціями надали більше тисячі пропозицій звільненим особам по місцю проживання, зокрема у Дніпропетровській, Запорізькій, Волинській, Хмельницькій, Донецькій, Вінницькій областях. Зазвичай, це гуртожитки сімейного типу. Також, зі звільненими особами працювала Державна служба зайнятості, яка надала пропозиції щодо вакансій відповідно до їхнього фаху, кваліфікації та побажань.

Приблизно половина звільнених вже повернулася до звичного життя, вибравши або запропоновані варіанти, або знайшовши свої.

Нагадаємо, 29 грудня пройшов обмін утримуваними особами. В Україну повернули 76 осіб, найманцям РФ передали 127. Пізніше СБУ оприлюднила повний список звільнених українців.

Другие новости