ПоддержатьУкраїнська

01-02 жовтня 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

01-02 жовтня 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

На вихідних в Україні очікується мінлива хмарність. На більшій частині країни буде переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. У суботу і в неділю температура повітря вночі становитиме +7...+17 градусів, удень +17...+25. Вітер змінних, переважно східний, південний, західний, східний, південно-західний, південно-східний та північно-східний, 1-5 м/с.

У північних областях – мінлива хмарність. У суботу і в неділю в регіоні збережеться переважно суха погода. Вночі від +11 до +14 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах +20...+25. Вітер південний, південно-східний та південно-західний, 1-4 м/с.

У південних областях очікується мінлива хмарність. У суботу і в неділю в регіоні буде переважно суха погода. Уночі від +8 до +16 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +17...+24. Вітер переважно південний, східний, південно-східний та південно-західний, 1-5 м/с.

У Криму – мінлива хмарність. На півострові всі вихідні буде суха погода. Температура повітря вночі в межах +11...+17 градусів, удень – до +19...+24. Вітер східних, північних, північно-східних, південних і південно-східних напрямків, 1-4 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У суботу і в неділю в регіоні буде переважно суха погода. Температура вночі +7...+12 градусів. Денна температура повітря складе +18...+23 градусів. Вітер південних, східних, південно-східних і південно-західних напрямків, 1-5 м/с.

У західних областях – мінлива хмарність. У суботу і в неділю в регіоні переважно буде суха погода. Температура повітря вночі до +7...+14 градусів, удень +17...+25. Вітер південний, західний, південно-західний, південно-східний і північно-західний, 1-4 м/с.

У Карпатах – мінлива хмарність. У суботу і в неділю в регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі від +11 до +13, удень – від +20 до +22 градусів. Вітер південний, східний і південно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У суботу і в неділю в регіоні переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +10...+14 градусів, удень +20...+24. Вітер південних, південно-західних і південно-східних напрямків, 1-5 м/с.

Другие новости