ПоддержатьУкраїнська

1 червня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

1 червня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

У четвер в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни прогнозується суха погода. У східних областях та в Криму висока ймовірність дощу з грозою. Температура повітря вночі складе +10...+16 градусів, удень +16...+24. Вітер змінних напрямків, переважно північних, північно-західних, західних і південно-західних, 1-7 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі повітря охолодитися до +14...+17 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +20...+25. Вітер західний, північно-західний і південно-західний, 3-6 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +15...+19 градусів, удень повітря прогріється до +24...+29. Вітер західний і північно-західний, 2-6 м/с.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові можливий невеликий дощ з грозою. В Євпаторії опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +13...+17 градусів. Денна буде коливатися від +22 до +27. Вітер південний, південно-західний, північно-західний і західний, 1-7 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважати дощова погода. Вночі до +15...+19 градусів, денна температура повітря складе +21...+27. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 2-7 м/с.

У західних областях – сонячна погода. У регіоні очікуються суха погода. Температура повітря вночі опуститься до +10...+15 градусів, удень підніметься до +19...+25. Вітер західних, північних, північно-східних і північно-західних напрямків, 1-4 м/с.

У Карпатах – сонячна погода. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +12, удень до +22 градусів. Вітер переважно північний, північно-східний і північно-західний, 1-4 м/с.

У центральних областях – сонячна погода. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +14...+19 градусів, удень – від +23 до +26. Вітер західний і північно-західний, 2-7 м / с.

Другие новости