ПоддержатьУкраїнська

10 000 грн за сприяння вивезенню медичних масок до Угорщини – ДБР затримало прикордонника

StopCor
StopCor

StopCor

10 000 грн за сприяння вивезенню медичних масок до Угорщини – ДБР затримало прикордонника

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали інспектора прикордонної служби відділу прикордонної служби «Лужанка» Мукачівського прикордонного загону під час одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, прикордонник одержав неправомірну вигоду у сумі 10 тис грн від громадянина за сприяння в незаконному переміщенні товарів протиепідемічного призначення (10 000 медичних масок) поза пунктами пропуску через державний кордон України до Угорщини.

Слідчі ДБР затримали прикордонника під час одержання неправомірної вигоди в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі вирішується питання повідомлення затриманому про підозру, його відсторонення від займаної посади та обрання відносно нього запобіжного заходу.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Ужгородського гарнізону. Оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області ДСР Національної поліції України та Управління внутрішньої та власної безпеки Мукачівського прикордонного загону УВВБ «Захід» Держприкордонслужби.

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости