ПоддержатьУкраїнська

10 червня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

10 червня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

У п'ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни прогнозується суха погода. У західних, північних, місцями у центральних областях і в Карпатах можливий невеликий дощ з грозою. Температура повітря вночі коливатиметься в межах +16...+23 градусів, удень +14...+25. Вітер змінний, переважно західний, північний, північно-західний, південний, південно-західний і південно-східний, 1-6 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати дощова погода з грозою за даними Sinoptik.ua. Вночі повітря охолодитися до +10...+15 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +19...+22. Вітер південний і південно-західний, 2-6 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +9...+16 градусів, удень повітря прогріється до +20...+23. Вітер південний і південно-західний, 1-6 м/с.

У Криму очікується мінлива хмарність. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +16...+20 градусів. Денна коливатиметься від +20 до +22. Вітер північних, східних, північно-східних і північно-західних напрямків, 1-5 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. Вночі градусники покажуть +9...+13, денна температура повітря складе +20...+22 градусів. Вітер південний, південно-східний та південно-західний, 1-4 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати дощова погода з грозою. Температура повітря вночі опуститься до +6...+13 градусів, удень підніметься до +16...+22. Вітер південний, східний, південно-західний і південно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні дощ з грозою, який вдень прийде на зміну дощу, продовжуватиме йти до пізнього вечора. Температура повітря вночі до +11, удень до +21 градуса. Вітер південний, східний, південно-східний, північно-східний і південно-західний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. У Вінницькій області можливий невеликий дощ. Уночі стовпчики термометрів покажуть +10...+13 градусів, удень – від +20 до +25. Вітер південний і південно-західний, 1-5 м/с.

Другие новости