ПоддержатьУкраїнська

10 років за ґратами: суд виніс вирок крадію, який напав на літню жінку

StopCor
StopCor

StopCor

10 років за ґратами: суд виніс вирок крадію, який напав на літню жінку

За принципової позиції Харківської місцевої прокуратури №3 судом доведено вину 44-річного харків’янина та засуджено за вчинення крадіжки, розбою та викрадення офіційного документа, поєднаним з проникненням у житло, до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна (ч. 3 ст. 185, ч. 3 ст. 187, ч. 1 ст. 357 КК України).

Крім того, в березні 2018 року засуджений скоїв розбійний напад на жінку похилого віку. Вважаючи, що у квартирі нікого немає, чоловік скористався ломом та виламав двері. Побачивши, що жінка знаходиться вдома, злочинець наніс їй удар в область голови металевим ломом, після чого здійснив спробу зникнути з місця скоєння злочину. Проте його затримали співробітники поліції.

26 березня 2020 року вказаного чоловіка визнано винним за ч. 3 ст. 185, ч. 3 ст. 187, ч. 1 ст. 357 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, вчинена повторно, напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя та здоров`я особи, яка зазнала нападу (розбій), поєднаний із проникненням у житло, викрадення офіційного документу).

Рішення суду першої інстанції набере законної сили після сплину строків на апеляційне оскарження.Пресслужба прокуратури Харківської області

Другие новости