ПоддержатьУкраїнська

1000 доларів США за умовно-дострокове звільнення – ДБР затримало працівника виправної колонії

StopCor
StopCor

StopCor

1000 доларів США за умовно-дострокове звільнення – ДБР затримало працівника виправної колонії

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, затримали працівника установи відділення нагляду та безпеки ДУ «Вознесенська виправна колонія №72» під час одержання неправомірної вигоди (ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, посадовець вимагав та одержав неправомірну вигоду у сумі 1000 доларів США від громадянина за сприяння в отриманні умовно-дострокового звільнення ув’язненому.

18 червня 2020 року слідчі ДБР затримали працівника виправної колонії у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання відносно нього запобіжного заходу.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Миколаївської області. Оперативний супровід - Відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Миколаївській області.

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости