ПоддержатьУкраїнська

1000 доларів США за винесення постанови про стягнення заборгованості – ДБР затримало державного виконавця та його спільника

StopCor
StopCor

StopCor

1000 доларів США за винесення постанови про стягнення заборгованості – ДБР затримало державного виконавця та його спільника

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, затримали старшого державного виконавця Києво-Святошинського районного відділу державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції та цивільну особу під час одержання ним неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За попередньою інформацію, державний виконавець разом з цивільною особою вимагали та одержали неправомірну вигоду у сумі 1 000 доларів США за винесення постанови про примусове стягнення заборгованості за рішенням суду на користь потерпілого.

Слідчі ДБР затримали посадовця та його спільника у порядку ст. 208 КПК України після одержання ними неправомірної вигоди у гривневому еквіваленті.  

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання запобіжних заходів.

У разі доведення вини, затриманим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Київська міська прокуратура. Оперативний супровід: Головне управління СБУ у м. Києві та Київській області та Відділ супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань Територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві.

Другие новости