ПоддержатьУкраїнська

11 квітня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

11 квітня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

У вівторок в Україні прогнозується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується суха погода. У західних, північних областях і в Карпатах висока ймовірність дощу. Температура повітря вночі складе 0...+10 градусів, удень +10...+19. Вітер змінних, переважно західний, південний, південно-західний, південно-східний і північно-західний, 1-8 м/с.

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується переважно дощова погода. Вночі градусники покажуть до +6...+8, удень температура – від +17 до +18 градусів. Вітер західний, південний, південно-західний і північно-західний, 2-7 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями, у регіоні буде суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть +3...+10 градусів, удень повітря прогріється до +10...+17. Вітер західний, південний та південно-західний, 1-5 м/с.

У Криму прогнозується хмарна погода з проясненнями. На півострові без опадів. Уночі температура повітря буде коливатися в межах 0...+8 градусів. Денна температура повітря становитиме від +14 до +19. Вітер західних, південних, північно-західних і південно-західних напрямків, 1-5 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі температура повітря +5...+7 градусів, денна становитиме +15...+19. Вітер західний, південний, південно-західний і північно-західний, 1-5 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде дощова погода. Температура повітря вночі знизиться до +5...+10 градусів, удень стовпчики покажуть +11...+17. Вітер західний, південний, південно-західний і північно-західний, 1-6 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні вдень буде йти дощ, але ближче до вечора він закінчиться. Температура повітря вночі до +7, удень до +11 градусів. Вітер переважно західний, південний, південно-західний і північно-західний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +3...+6 градусів, удень – до +15...+19. Вітер південний і південно-західний, 2-8 м/с.

Другие новости