ПоддержатьУкраїнська

12 квітня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

12 квітня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

У вівторок в Україні прогнозується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується суха погода. У північних, західних, місцями у південних, центральних областях і в Карпатах висока ймовірність дощу з грозою. Температура повітря вночі становитиме +7...+15 градусів, удень +13...+24. Вітер змінних, переважно західних, південних, південно-західних, східних, південно-східних, північно-східних і північно-західних напрямків, 1-5 м/с.

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується дощова погода. У Сумській області переважно сухо. Вночі градусники покажуть до +10...+13, удень температура – від +17 до +20 градусів. Вітер південний, східний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність, у регіоні буде переважати суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть +9...+12 градусів, удень повітря прогріється до +13...+22. Вітер південний, південно-західний і південно-східний, 1-4 м/с.

У Криму прогнозується хмарна погода з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. У Ялті можливий дрібний дощ. Уночі температура повітря буде коливатися в межах +8...+15 градусів. Денна температура повітря становитиме від +17 до +24. Вітер західних, північних, південно-західних і північно-західних напрямків, 1-5 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде без опадів. У Дніпропетровській області можливий невеликий дощ. Уночі температура повітря +9...+14 градусів, денна становитиме +19...+22. Вітер західний, північний, північно-західний, північно-східний і південно-західний, 1-4 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону очікується переважно дощова погода з грозою. Температура повітря вночі опуститися до +7...+10 градусів, удень стовпчики покажуть +9...+19. Вітер південний, західний, північний, північно-західний та південно-західний, 1-5 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, в регіоні у другій половині дня можливий дрібний дощ, який до вечора повинен закінчитися. Температура повітря вночі до +8, удень – до +15 градусів. Вітер переважно південний, східний, північно-східний, південно-західний і південно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. У Вінницькій області можливий невеликий дощ. Уночі стовпчики термометрів покажуть +9...+13 градусів, удень – до +18...+22. Вітер східний, південний, південно-східний, північно-східний і південно-західний, 1-4 м/с.

Другие новости