ПоддержатьУкраїнська

12 січня 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

12 січня 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

У п'ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на усій частині країни буде суха погода. У західних областях можливий невеликий дощ зі снігом. Температура повітря вночі коливатиметься в межах -6...+4 градусів, удень -2...+9. Вітер змінний, переважно східний і північно-східний, 2-9 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно без опадів за даними Sinoptik.ua. Уночі повітря охолодитися до -5...-3 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до -2...0. Вітер східний і північно-східний, 2-6 м/с.

У південних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть -2...+1 градус, удень повітря прогріється до -1...+4. Вітер переважно північно-східний, 2-9 м/с.

У Криму буде хмарна погода з проясненнями. На півострові очікується суха погода. Вночі температура повітря складе -1...+4 градусів. Денна коливатиметься від +1 до +8. Вітер північний, східний і північно-східний, 2-8 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. Вночі градусники покажуть -4...-2, денна температура повітря складе -2...+1 градус. Вітер північно-східний, 2-6 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважатиме сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до -6...+2 градусів, удень підніметься до +3...+9. Вітер східний і північно-східний, 2-6 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі 0...+2, удень +3...+5 градусів. Вітер північно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -3...0 градусів, удень – від - 1 до +1. Вітер переважно північно-східний, 2-6 м/с.

Другие новости